o nás

Vítejte u Fitness Solutions Europe

Fitness Solutions byla založena v roce 2007 bývalými majiteli / provozovateli fitness klubů s více než 35 lety zkušeností v oboru komerčního provozu klubů ve Skandinávii i ve střední a východní Evropě od roku 1985. Jsme pravděpodobně jedním z mála distributorů fitness vybavení, kteří mají dlouholeté zkušenosti s úspěšným provozováním klubu .

Naše zázemí a zkušenosti jako bývalí provozovatelé klubů jsou také naším největším přínosem, chápeme fungování klubu a od začátku roku 2007 pomáháme mnoha klubům vytvářet zdravý a ziskový podnik, jen sdílením našich zkušeností a know-how z provozování klubů. po celé Evropě.

Jsme výhradním a oficiálním distributorem pro některé z nejuznávanějších značek fitness na světě - Panatta, Intenza a BootyBuilder - které vám jako nášmu zákazníkovi garantují nejlepší cenové úrovně za produkty nejvyšší kvality. Naše podpora zahrnuje prodej vynikající záruky a služby od našeho technického týmu v České republice a na Slovensku.

Pro více informací v okolí s, naše služby, naše značky a jak vám můžeme pomoci, navštivte náš showroom nebo nás kontaktujte ještě dnes - jsme tu pro vás!
kontakt

Kontaktujte nás

Kontakt
Fitness Solutions Europe s.r.o.

Bubenské nábřeží 306, hala 18,
Praha, 170 00,
Česká republika

©2019 Fitness Solutions Europe s.r.o.
vytvořil Michael Repetný