majitelé klubů

Proč Fitness Solutions Europe?

V dnešním rychle se měnícím a náročném světě se každý naučil hodnotu udržování zdraví své mysli a těla. Fitness centra a zdravotní programy se objevily ve všech koutech světa, aby využily výhody tohoto rychle rostoucího trendu. Ve skutečnosti, fitness se stalo hlavním globální záležitostí, protože lidé se snaží zlepšit své fyzické zdraví nejen doma, ale i na cestách. Zkušení nadšenci pro zdraví vám však mohou sdělit, že ne všechna fitness centra jsou vytvořena rovnocenně - vytvoření hlubokého porozumění mnoha aspektům zahrnuje vytvoření komplexního a vysoce kvalitního zážitku, který nejen generuje zisky, ale také věrné zákazníky.

Fitness Solutions Europe je specializované poradenství zaměřené na fitness průmysl vytvořené speciálně pro využití vzkvétajícího fitness trendu. Naším cílem je pomáhat zákazníkům využívat tento obrovský potenciál k vytváření významných nových zdrojů příjmů a zisku.

Fitness Solutions Europe vlastní a řídí bývalí majitelé fitness klubů, manažeři a operátoři s více než 35 lety zkušeností v oboru. Nikdo lépe nechápe, co to znamená vytvořit zdravý a ziskový fitness podnik. Tým Fitness Solutions Europe je vysoce kvalifikovaný ve třech základních oblastech;

1. Vzdělávání a byznys konzultace

Vytvoření inovativního a výnosného podnikání v oblasti fitness vyžaduje znalosti, zkušenosti a dovednosti.

Odborníci v týmu Fitness Solutions Europe jsou schopni vám, našim zákazníkům poskytnout podrobné znalosti v těchto specialitách:

Znalost nejnovějších trendů a vývoje ve fitness průmyslu

Koncept, design a rozvržení pro nové nebo stávající fitness centrum

Pomoc při výběru vhodného místa spolu s odbornou podporou při smluvních a právních jednáních

Specifikace nejmodernějších a nejvhodnějších zařízení

Vývoj programů a služeb odpovídajících vybranému vybavení, požadavkům místního trhu a očekávaným klientům

Obecné školení personálu

Specializované školení „Jak prodat členství“ pro prodejní personál

Management trénink

Školení pro osobní trenéry

Skupinové semináře

Marketing and PR konzultace and školení pro osobní trenéry

2. Znalost vybavení

Fitness Solutions Europe je výhradním distributorem několika světově známých značek a poskytne vám nejmodernější vybavení a výhodné ceny.

Pečlivě nasloucháme vašim potřebám a doporučíme správný typ vybavení pro váš fitness klub a zákazníky, které budete mít jako cílovou skupinu.Nabízíme vám několik alternativ a projdeme výhody nebo nevýhody každé nabídky, takže uvidíte nejlepší návratnost investic na základě služeb a programů, které implementujete, a na dostupném prostoru nebo rozpočtu. Dodáváme, instalujeme a provádíme veškeré služby vybavení, které od nás kupujete, a veškeré záruky jsou poskytovány příslušným dodavatelem.

Chceme překonat očekávání vašich členů a zákazníků při používání fitness klubu, chceme vám poskytnout koncept fitness ve vašem zařízení, kde všichni vaši členové a zákazníci mohou přijít získat energii, motivaci a sílu, kterou potřebují pro každodenní výkon v práci i v soukromém životě.

3. Poprodejní podpora

Výhody spolupráce se společností Fitness Solutions Europe se nezastaví, jakmile se otevřou dveře do nového klubu. Přestože dostat se do dobrého startu je vždy poloviční úspěch, provoz a údržba fitness centra jsou klíčem k jeho dlouhodobé ziskovosti. Abychom našim zákazníkům zajistili nejvyšší šanci na efektivní podnikání, nabízíme kompletní poprodejní balíček zahrnující:

Kompletní záruky produktu s velkorysými podmínkami

24-7 údržba rychlé reakce a podpora podnikání

Poskytování náhradních dílů po ruce, aby se zabránilo zpoždění při přepravě a dodávce a potenciálním ztrátám na příjmech

Zákaznické služby a smlouvy o údržbě po vypršení záruky

Vlastní balíčky podpory správy na vyžádání

Jak zařídit posilovnu ve vašem zařízení?

Fitness Solutions Europe se specializují na přeměnu vašeho nápadu na fitness centrum na realitu plně vybaveného a fungujícího fitness centra.

Máme více než 35 let zkušeností s provozováním fitness klubu a využíváme naše znalosti ve všech aspektech k vytvoření nejlepšího a nejefektivnějšího fitness centra ve vašem zařízení. Pomůžeme vám přizpůsobit prostor, který máte k dispozici, podle vašich představ a přání. Budeme pracovat a pomáhat vašemu týmu a smluvním partnerům - jen abychom zajistili, že allis udělá vše správně poprvé.

Kontaktujte nás ještě dnes a projednejte, jak vám můžeme pomoci zajistit zdraví a kondici ve vaší společnosti.
kontakt

Kontaktujte nás

Kontakt
Fitness Solutions Europe s.r.o.

Bubenské nábřeží 306, hala 18,
Praha, 170 00,
Česká republika

©2019 Fitness Solutions Europe s.r.o.
vytvořil Michael Repetný