financování

Financování fitness vybavení

Fitness Solutions Europe pomáhá fitness klubům, hotelovým a firemním fitness, sportovním klubům a soukromým osobám při financování jejich fitness vybavení. Chceme pomáhat našim zákazníkům růst tím, že najdeme tu správnou alternativu financování, to vše pro zajištění úspěšné budoucnosti. Máme několik zákazníků, kteří začínají svůj sen s jedním fitness klubem, a dnes jsou hrdí majitelé skvělé sítě mnoha fitness klubů - to vše díky tomu, že jsme od začátku hledali správné financování a investovali do svých snů. Fitness Solutions Europe mají dlouholeté zkušenosti z fitness průmyslu, rozumíme provozům v klubech a chceme našim klientům pomoci vyhnout se častým a nákladným chybám.

Pokud chcete získat více informací o našem financování a leasingu - kontaktujte prosím jakýkoli místní prodej správce účtu nebo naše kancelář dnes - 774 522 622.

Financování zařízení

Rozhodli jsme se od začátku nabídnout našim zákazníkům všechny druhy proměnných, se kterými banky obvykle nepracují, a funguje to díky našim dlouholetým zkušenostem a znalostem z fitness průmyslu. Chceme rozšířit fitness průmysl a vylepšit ho, ale uspějeme pouze s těmito vysokými cíli - pokud také uspějete. Máme zkušenosti, které hledáte.

Společně máme více než 60 let zkušeností s financováním fitness vybavení ... Jako jednotlivci jsme vyrostli v průmyslu ... Jako skupina jsme ji pomáhali formovat.

Možnosti leasingu a financování

Váš úspěch je pro nás důležitý, proto se ve Fitness Solutions Europe snažíme najít a nabídnout atraktivní financování za rozumné náklady. Spolupracujeme s leasingem Grenke, který nám pomáhá a umožňuje najít nejlepší řešení pro vás a vaši investici.

Naši partneři mají podrobné znalosti oboru a mohou nabídnout dobrou možnost financování a naše flexibilita nám umožňuje nabízet řešení od 1 roku do 6 let , s počátečním vyšším poplatkem nebo bez něj a nejlepší ze všech, dobré tržní úrokové sazby. Chceme rozšířit a vylepšit průmysl v oblasti fitness / tréninku, ale s těmito vysokými cíli uspějeme, pouze pokud uspějete.
kontakt

Kontaktujte nás

Kontakt
Fitness Solutions Europe s.r.o.

Bubenské nábřeží 306, hala 18,
Praha, 170 00,
Česká republika

©2019 Fitness Solutions Europe s.r.o.
vytvořil Michael Repetný